Welkom bij het Vidicode Partner Program, u vindt hier informatie en marketing tools, als ondersteuning bij het verkopen van en bieden van support op Vidicode Producten en oplossingen, voor wederzijds succes.
|
|
|

| Aansluitschema's |
|
|
ISDN II 2 lijnen
Het is aanbevolen om de Call Recorder ISDN II in serie te verbinden met de NT1-lijn poort en andere apparaten. Gebruik de lijn van al bestaande aparatuur die uit de NT1 box komt en verbind deze met de NT poort van de splitter. Verbind de poort genaamd "ISDN" op de splitter met de poort genaamd ISDN 1 op de Call Recorder. Verbind de poort van de splitter genaamd TE met de NT1 box. Verbind point-to-multipoint Sommige gebruikers houden er niet van om de lijnen af te sluiten wanneer zij een Call Recorder installeren. Zij verbinden de Call Recorder liever zoals andere ISDN terminal-apparatuur wordt verbonden; zoals in een point-to-multipoint sterachtige netwerkstructuur. Deze alternatieve verbindingsmethode is een mogelijkheid. Het nadeel is echter dat de 'pass through' modus, met al haar voordelen, niet mogelijk is.
ISDN II 4 linesHet is aanbevolen om de Call Recorder ISDN II in serie met de NT1-lijn poort en andere apparatuur te verbinden. Gebruik de lijn van al bestaande aparatuur die uit de NT1 box komt en verbind deze met de NT poort van de splitter. Verbind de poort genaamd "ISDN" op de splitter met de poort genaamd ISDN 1 op de Call Recorder. Verbind de poort van de splitter genaamd TE met de NT1 box.
Verbind point-to-multipoint Sommige gebruikers houden er niet van om de lijnen af te sluiten wanneer zij een Call Recorder installeren. Zij verbinden de Call Recorder lieverzoals andere ISDN terminal-apparatuur wordt verbonden; zoals in een point-to-multipoint sterachtige netwerkstructuur. Deze alternatieve verbindingsmethode is een mogelijkheid. Het nadeel is echter dat de 'pass through' modus, met al haar voordelen, niet mogelijk is.
|